Alain Delon’un evinden cephanelik çıktı!

1960’lı yıllara damga vuran Fransız aktör, şarkıcı, yapımcı ve iş insanı Alain Fabien Maurice Marcel Delon’un Paris’in yaklaşık 135 km güneyinde yer alan Douchy-Montcorbon’daki evinde 72 ateşli silah ve 3 binden fazla mermi ele geçirildi. Mülkte, bir atış poligonu da bulundu.

BBC’nin haberine göre; ‘Samuray’ ve ‘Borsalino’ gibi hit filmlerde canlandırdığı ‘gangster’ karakterleriyle tanınan 88 yaşındaki aktörün, evinde silah bulundurmak için herhangi bir ruhsatı olmadığı da belirtildi.

MAHKEME TARAFINDAN GÖNDERİLEN YETKİLİ FARK ETTİ

Fransız polisi tarafından ünlü ismin evinde yapılan arama, mahkeme tarafından gönderilen bir yetkilinin Delon’un evinde bir silah fark etmesi ve hakimi uyarması üzerine gerçekleşti.

SAĞLIĞI İYİ DEĞİL

Fransız medyasının aktardıklarına göre; yıldızın sağlığı son yıllarda kötü durumda. 2019’da felç geçiren oyuncu, adı açıklanmayan başka bir ciddi rahatsızlıktan mustarip.

Sağlığı kötüleşen Alain Delon’un üç çocuğunun miras kavgası da sık sık gündeme geliyor. Oyuncunun çocukları birbirlerine karşı, hakaret, suçlama ve gizli kaydın basına yansıdığı bir yasal mücadele yürütüyor.

2019’DA FİLM FESTİVALİNE KATILDI

Delon, kamuoyu önünde aktör olarak son kez 2019 Cannes Film Festivali’ne katılmıştı. Usta oyuncu, aynı yıl eylül ayında arkadaşı ve film yıldızı Jean-Paul Belmondo’nun Paris’teki cenazesine katılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x